Bouw mee aan de toekomst van nieuwsmedia in onze Technology & Product Studio

TPS vormt de digitale motor van Mediahuis. Met zo’n 400 collega’s bouwen we elke dag aan slimme tools & digitale oplossingen die onze 35 nieuwsmerken in zes landen draaiende houden. Van redactieplatformen tot abonnementsflows, van datadiensten tot pushmeldingen — samen zorgen we ervoor dat Mediahuis blijft groeien, vernieuwen en digitaal vooroplopen.

Bekijk onze vacatures

Zes domeinen, één missie

Van Business Partners tot QA-specialisten, van Full Stack Developers tot Solution Owners, Data Engineers en Architecten. Bij TPS vind je een mix van heel wat profielen. Ze werken binnen zes domeinen met éénzelfde doel: technologie bouwen die vooruithelpt. Onze tools en platformen ondersteunen de teams binnen Mediahuis — van redactie tot marketing en alles daartussen. En dat doen we samen, met korte lijnen en veel onderling contact. Want goede ideeën ontstaan waar mensen elkaar vinden.

Hoe werkt TPS?

Binnen TPS werken we in verschillende teams, elk met een eigen focus.

  • Publishing zorgt voor alle technische aspecten rond onze nieuwssites, apps en digitale kranten.
  • Monetization neemt de technische kant van abonnementen en advertenties onder handen.
  • Data & Insights zet data en AI slim in om onze nieuwsmerken te versterken.
  • Bij Shared Services draait het om automatisatie en ondersteuning achter de schermen.
  • Cross Domain legt de focus op innovatie, architectuur en samenwerking tussen teams.
  • In het Infra-team houden we alles draaiende — van servers tot Service Desk.

Samen bouwen we aan technologie die werkt, verbindt en toekomstgericht is.

Waarom kiezen voor een job bij TPS?

Wat jij bouwt, raakt elke dag 1,8 miljoen abonnees én de mensen achter het nieuws: van journalisten tot salescollega’s. Je zorgt voor oplossingen die werken — snel, slim en gebruiksvriendelijk.

Je werkt afwisselend thuis of in één van onze kantoren, samen met een mix van jonge én ervaren collega’s die ook naast het werk goed klikken. Als deel van een internationale mediagroep in volle beweging biedt TPS je ruimte om te leren, te groeien en te reizen.

Hier maak je impact — voor 5.000 Mediahuis-medewerkers, miljoenen lezers én voor jezelf.

Voor welke merken werk je binnen TPS?

Mediahuis bundelt meer dan 35 nieuwsmerken in België, Nederland, Luxemburg, Duitsland en Ierland.

Van sterke regionale titels zoals Het Belang van Limburg, Aachener Zeitung, Dagblad van het Noorden en Leidsch Dagblad tot nationale namen zoals De Telegraaf, De Standaard, Irish Independent, Luxemburger Wort en Euractiv — een pan-Europese nieuwssite.

Samen bereiken onze merken elke dag meer dan 10 miljoen mensen. Nieuws dat dichtbij komt, waar je ook bent.

400

TPS collega's

10mln

Nieuwsconsumenten

35+

Nieuwsmerken

6

Landen

Werken bij TPS? Zo zit het in elkaar

Binnen TPS werken we in teams rond specifieke technologieën of services. Elk team wordt aangestuurd door een Solution Owner of Service Line Owner. Onze Business Partners vormen de schakel met de afdelingen van Mediahuis. Zij luisteren, voelen wat er leeft in de teams, en vertalen dat naar concrete tech-uitdagingen waar onze collega’s meteen mee aan de slag kunnen.

In elk domein vind je ook coaches, scrum masters, business analisten, QA’ers, domeinarchitecten en een Delivery Manager. Zij houden het overzicht, houden het tempo hoog en zorgen ervoor dat ideeën geen plannen blijven, maar echte oplossingen worden. Geen losse eilandjes, maar teams die mekaar scherp houden en samen vooruitgaan.

Publishing

Publishing werkt aan waar het écht om draait: nieuws bij de mensen brengen.

Van sterke verhalen schrijven tot ze op het juiste moment, via het juiste kanaal, bij de juiste lezer krijgen. In dit domein werk je aan oplossingen voor contentcreatie, e-mail en pushberichten, video, podcasts, authenticatie én personalisatie. Alles wat nodig is om nieuws relevant, toegankelijk en persoonlijk te maken.

Monetization

Binnen Monetization draait alles rond groeien. Meer lezers, meer abonnees, meer impact. Je bouwt aan systemen voor advertenties en abonnementen, en bedenkt manieren om passanten om te zetten in trouwe gebruikers. Zo zorg je mee dat onze journalistiek blijft leven én gelezen wordt.

Data & Insights

Data & Insights kijkt, luistert en leert.

De grote hoeveelheden data worden omgezet in heldere inzichten — voor redacties, teams en het hele bedrijf. Analyses, dashboards en slimme toepassingen maken Mediahuis elke dag een stukje slimmer. Ook alles rond AI en nieuwe technologie komt hier samen — nieuwsgierigheid is de motor.

Infra

Van servers tot cloudoplossingen: dit domein ondersteunt alles wat TPS bouwt. Het zorgt voor een stabiele en performante infrastructuur, zodat onze teams van ontwikkelaars vlot kunnen werken en gebruikers de best mogelijke ervaring krijgen. Ook de Service Desk, aanwezig in alle Mediahuis-kantoren, maakt deel uit van Infra.

Shared Services

Shared Services regelt wat achter de schermen draait. Van financiële oplossingen zoals tijdsregistratie tot integratiediensten die alles netjes laten samenwerken. Ook automatisatieprocessen die het leven makkelijker maken, worden hier gebouwd en beheerd.

Alles wat stilletjes onmisbaar is, vindt z’n plek bij Shared Services.

Cross Domain

In dit domein komen architectuur en innovatie samen. Er wordt gewerkt aan strategieën en roadmaps die bepalen waar Mediahuis technologisch naartoe gaat — vandaag, morgen en verder.

Leer je toekomstige collega’s kennen

Dennis
Service Desk agent
Dennis
Infra
Floor
Solution Owner
Floor
Monetization
Stanley
QA CUE platform
Stanley
Publishing
Lisa
Solution Owner
Lisa
Data & Insights
Abdel
HR Lead and Business Partner TPS
Abdel
HR

Duik in onze vacatures

Of het nu gaat om een vaste job, een stage of een tijdelijke samenwerking: we zijn altijd op zoek naar mensen die willen meedenken, bouwen en vernieuwen.

Van developers tot data-experts, van business analisten tot QA’ers: binnen onze teams is er ruimte voor uiteenlopende profielen die elkaar aanvullen en versterken. Wie nieuwsgierig is, graag samenwerkt en energie krijgt van slimme technologie, voelt zich hier snel thuis.

Bekijk alle TPS vacatures

Solliciteren bij TPS? Zo gaat het in z’n werk.

Geen standaard checklist, wel een traject waarin we echt willen ontdekken of het klikt — voor jou én voor ons.

Eerst en vooral bekijken we jouw sollicitatie en checken we of jouw profiel past bij de rol. Zien we potentieel in jouw kandidatuur? Dan nodigen we je uit voor een gesprek met onze recruiter en de leidinggevende van het team.

Als het gesprek goed verliep en we zien een match, dan leer je ook het team kennen waarmee je straks misschien gaat samenwerken. En ook onze HR Business Partner schuift mee aan.

Zit het goed langs beide kanten? Dan volgt een voorstel waar je blij van wordt, beloofd!

Martine Groenen
Vragen? Contacteer onze recruiter
Martine Groenen
Neem contact op
Jette de Vries
Vragen? Contacteer onze recruiter
Jette de Vries
Neem contact op
Mis nooit een vacature. Schrijf je in op onze jobalert.